| Name | Capsule Filling Machine |
|---|---|
| Capacity | 120,000 Capsules Per hour@4rpm |
| Die Roll | 150*250mm |
| Power | 13.5 |
| 포장 세부 사항 | 나무 케이지 |
| Name | Capsule Filling Machine |
|---|---|
| Capacity | 120000 Capsules Per hour@4rpm |
| Die Roll | 150*250mm |
| Power | 13.5kw |
| vegl | avaliable |
| 재료 | SS304 |
|---|---|
| 용량 | 14400ball/h |
| 서비스 | 기술적 인 기술 |
| 보증 | 1년 |
| 수용자 | avalable |
| Application | Paintball Production |
|---|---|
| Type | Paintball Production Line |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Material | SUS304/316L |
| Product name | Small Automatic Micro Fish Oil Paintball Softgel Encapsulation Machine |
| Application | softgel manufacturing |
|---|---|
| Type | softgel encapsulation |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Capacity | 15000-18000 capsules/h(8# Oval |
| 어플리케이션 | 연질 젤 제작 |
|---|---|
| 유형 | 소프트젤 캡슐화 |
| 판매 후 서비스 제공 | 해외 기계 서비스가 가능한 엔지니어 |
| 보증 | 1년 |
| 용량 | 달걀 모양인 15000-18000 캡슐 / H (8# |
| Material | SS |
|---|---|
| Size | 580*600 |
| Electric | Seimens |
| Warantee | 1 year |
| Guide Block | PPE |
| 애플리케이션 | 소프트 젤 캡슐 생산 |
|---|---|
| 재료 | SS304/316 |
| CAPSCITY | 시간당 100,000 캡슐 |
| 다이 롤 | 10 인치 |
| 와랑티 | 1년 |
| 어플리케이션 | 액체 |
|---|---|
| 유형 | 충전 장비 |
| 보증 | 1년 |
| 제어 | PLC |
| 의료 | 소프트 젤라틴 캡슐 |
| 재료 | SS316 |
|---|---|
| 어플리케이션 | 캡슐화 |
| 자격증 | CE |
| Warantee | 1년 |
| 용량 | 100,000 캡슐 |