| Application | Capsule,Liquid,encapsulating |
|---|---|
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Capacity | 4 inch die roll or 8 inch die roll |
| Material | Stainless Steel |
| 애플리케이션 | 캡슐, 액체, 캡슐화 |
|---|---|
| 판매 후 서비스 제공 | 해외에서 기계를 서비스할 수 있는 엔지니어 |
| 보증 | 1년 |
| 용량 | 4인치 다이 롤 또는 8인치 다이 롤 |
| 재료 | 스테인레스 스틸 |
| Material | Starch/Gelatin |
|---|---|
| Size | R&D |
| Brand | Kunyou |
| Electric | 220V/380V |
| Usage | oil/Paste |
| Application | medicine filling machine |
|---|---|
| Material | SS304/SS316 Stainless steel |
| Usage | packing machine for nurishment |
| Type | Automatic |
| Item | pharmaceutical filling machine |
| 재료 | 쿠퍼 |
|---|---|
| 크기 | 4.6.8.10 인치 |
| 기구 | 캡슐화 기계 |
| 부분품 | 펌프를 시작하십시오 |
| 두께 게이지 | 불가능합니다 |
| Type | Encapsulation Machine |
|---|---|
| Application | Capsule |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | 12 Months |
| Voltage | three-phase380v,AC220V 50HZ |
| Material | Starch/Gelatin |
|---|---|
| Size | R&D |
| Brand | Kunyou |
| Electric | 220V/380V |
| Usage | oil/Paste |
| Application | Painball production line |
|---|---|
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | More than 5 Years |
| Capacity | 15000-18000 capsules/h(8# Oval |
| Name | softgel encapsulation machine |
| 형성 방식 | 다이 캐스트 |
|---|---|
| 제품 재료 | 알루미늄 |
| 제품 | 캡슐을 만드는데 적합합니다 |
| 주형 기반 | 사용자 정의 |
| 공동 | 다수입니다 |