| Material | SS316/304 |
|---|---|
| capacity | 60kg/h |
| warantee | 1 year |
| Useage | pharmaceutical and other feild |
| speed | 960rpm |
| 재료 | SS304/316 |
|---|---|
| 크기 | 4.64.7.10.12 인치 |
| 서보 모터 | 불가능합니다 |
| 테크니언 건조 | 불가능합니다 |
| Warantee | 2 년 |
| Application | medicine filling machine |
|---|---|
| Material | SS304/SS316 Stainless steel |
| Usage | packing machine for nurishment |
| Type | Automatic |
| Item | pharmaceutical filling machine |
| 포장 세부 사항 | 나무 케이지 |
|---|---|
| 배달 시간 | 60-90일 |
| 지불 조건 | T/T, L/C |
| 공급 능력 | 년 당 30 세트/세트 |
| 원래 장소 | 중국, 베이징 |
| 메이트 | SS316 |
|---|---|
| 충전재 | 기름 |
| Warantee | 1년 |
| 기술 | 불가능합니다 |
| 용량 | 분당 8 공 |
| 포장 세부 사항 | 나무 케이지 |
|---|---|
| 배달 시간 | 60-90일 |
| 지불 조건 | T/T, L/C |
| 공급 능력 | 년 당 30 세트/세트 |
| 원래 장소 | 중국, 베이징 |
| 재료 | SS304/316 |
|---|---|
| 크기 | 3-8mms |
| 용량 | 초당 8ball |
| 이름 | 초당 3mm 볼 2-8mm 크기 원활한 소프트 젤라틴 캡슐 기계 |
| 포장 세부 사항 | 나무 케이지 |
| Application | Capsule |
|---|---|
| Type | Filling Equipment,Encapsulation Machine |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Name | softgel encapsulation machine |
| Material | SUS304/316L |
| 어플리케이션 | 소프트젤 만드는 기계 |
|---|---|
| 포장 세부 사항 | 나무 케이지 |
| 배달 시간 | 30-90일 |
| 지불 조건 | T/T, L/C |
| 공급 능력 | 30 세트/세트 |
| Material | Non Animal gel |
|---|---|
| Machine Material | SS316 |
| use | capsule like canabis oil |
| Capacity | R&D-80000per hour |
| Payment | any kind |