| Application | Capsule,Liquid,encapsulating |
|---|---|
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Capacity | 4 inch die roll or 8 inch die roll |
| Material | Stainless Steel |
| 재료 | SS316 |
|---|---|
| 용량 | 32000@2rpm |
| 전기 같은 | 슈나이더 |
| 피보증인 | 1년 |
| 애플리케이션 | 페인트볼 생산 |
| 어플리케이션 | 소프트젤 캡슐 생산 |
|---|---|
| 재료 | SS304/316 |
| 캡시티 | 시간당 100,000캡슐 |
| 다이롤 | 10인치 |
| 보증 | 1년 |
| Type | Filling Equipment |
|---|---|
| Application | Capsule |
| Product name | Automatic Encapsulation Machine |
| 인증 | ISO CE |
| 포장 세부 사항 | 나무 케이지 |
| 재료 | SS316 |
|---|---|
| 용량 | 32000@2rpm |
| 전기 같은 | 슈나이더 |
| 피보증인 | 1년 |
| 애플리케이션 | 페인트볼 생산 |
| Material | SS316L |
|---|---|
| Electric | 220V/380/415V |
| capacity | Small and R&D |
| Usage | Paintball&capsule |
| Service | Technion avaliable |
| Application | Capsule,Liquid,softgel |
|---|---|
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas,Overseas third-party support available |
| Capacity | 15000-21000grain/hour |
| Material | 304/316L Stainless Steel |
| 인증 | ISO CE |
| Function | paitball and softgel making |
|---|---|
| Material | Alumnium |
| Capacity | 100,000/H |
| Useage | Softgel/Paintball |
| Certificate | CE/ISO |
| Matrial | SS316 |
|---|---|
| Electric | As requirment |
| Warrantee | 1 year after reach |
| Electricy part | Seimens |
| Capacity | 100,000 capsules |
| 애플리케이션 | 페인트볼 생산, 페인트볼 연질 젤라틴 |
|---|---|
| 유형 | 페인트볼 생산 라인 |
| 판매 후 서비스 제공 | 해외에서 기계를 서비스할 수 있는 엔지니어 |
| 보증 | 1년 |
| 제품명 | 소규모 자동 마이크로 생선 오일 페인트 볼 소프트 락 캡슐화 기계 |