| Application | softgel manufacturing |
|---|---|
| Type | softgel encapsulation |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Material | Stainless Steel316 |
| Product name | Small Automatic Micro Fish Oil Paintball Softgel Encapsulation Machine |
| 포장 세부 사항 | 나무 케이지 |
|---|---|
| 배달 시간 | 60일 |
| 지불 조건 | T/T, L/C |
| 공급 능력 | 연간 6 세트/세트 |
| 원래 장소 | 중국, 베이징 |
| Application | softgel manufacturing |
|---|---|
| Type | softgel encapsulation |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Material | Stainless Steel316 |
| Product name | Small Automatic Micro Fish Oil Paintball Softgel Encapsulation Machine |
| 재료 | SS304/316 |
|---|---|
| 크기 | 3-8mms |
| 용량 | 초당 8ball |
| 이름 | 초당 3mm 볼 2-8mm 크기 원활한 소프트 젤라틴 캡슐 기계 |
| 포장 세부 사항 | 나무 케이지 |
| Type | Filling Machine |
|---|---|
| Application | Medical |
| Automatic grade | Automatic |
| Condition | New |
| Packaging type | Capsule |
| 전력 소비 | 1.5kw |
|---|---|
| 전원공급장치 | 380V/50Hz |
| 곰팡이 | 곰팡이가 없습니다 |
| 어플리케이션 | 캡슐 |
| 유형 | 캡슐화 기계 |
| Shaping mode | Die Casting |
|---|---|
| Mould base | bottom inject |
| Runner | 0-5rpm |
| Cavity | 2-72 cavity |
| Design software | Solidworks |
| 전력 소비 | 1.5kw |
|---|---|
| 전원공급장치 | 380V/50Hz |
| 곰팡이 | 곰팡이가 없습니다 |
| 용량 | 8-12ball/시간 |
| 전기 | 유명한 브랜드 |
| Material | AL or Cu |
|---|---|
| Size | 4,6,8,10,12 inch |
| Shipment | Fedex and DHL |
| Manufacture | CNC center |
| time | 3-5days |
| 재료 | Al 또는 Cu |
|---|---|
| 크기 | 4,6,8,10,12 인치 |
| 선적 | FedEx와 Dhl |
| 제조 | CNC 센터 |
| 시간 | 3~5일 |