| 제품 소재 | 알류미늄 |
|---|---|
| 곰팡이베이스 | 사용자 정의 |
| 금형 수명 | 250000-300000 샷 |
| 달리는 사람 | 0-5rpm |
| 공동 | 2-72 캐비티 |
| Material | Stainless Steel |
|---|---|
| style | stable |
| Model | heatable |
| application | softgel capsule |
| function | disperse filling material |
| 재료 | 녹슬지 않는 스텔 |
|---|---|
| 포장 세부 사항 | 나무 케이지 |
| 배달 시간 | 지불 후 30일 |
| 지불 조건 | T/T, L/C |
| 공급 능력 | 년 당 30SETS |
| Application | Paintball Making Machine |
|---|---|
| Scale | Big |
| Main Electrical components | Schneider |
| Output | Painball 32000 per hour |
| Die Roll Speed | 0-5rpm |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
|---|---|
| Product name | High Platform Rapid Pharmaceutical wet mixing granulator machine |
| Warranty | 12 months |
| Material | 304/316L Stainless Steel |
| Production capacity | 15kg/time |
| 포장 세부 사항 | 나무 케이지 |
|---|---|
| 배달 시간 | 20-60일 |
| 지불 조건 | T/T, L/C |
| 공급 능력 | 30 세트/세트 |
| 원래 장소 | 중국, 베이징 |
| 포장 세부 사항 | 나무 케이지 |
|---|---|
| 배달 시간 | 30-90일 |
| 지불 조건 | T/T, L/C |
| 공급 능력 | 30 세트/세트 |
| 원래 장소 | 중국, 베이징 |
| Type | Filling Equipment |
|---|---|
| Application | Capsule,Liquid |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Capacity | 15000-21000grain/hour |
| Product name | Encapsulation Machine |
| 재료 | 스테인레스 강 SS304/316 |
|---|---|
| 용량 | 귀하의 요구 사항으로 |
| 색상 | 한 번에 한 번 |
| Warantee | 1년 |
| 사용법 | 젤라틴 또는 물질 |